Hard Disk Veri Kurtarma

Dijital teknolojilerin hayatımıza girmesi, beraberinde bir takım gereklilikleri de getirdi. Cep telefonları, dijital kameralar, bilgisayarlar gibi bir çok ekipman hayatımıza girdi. Biz de çağın gereklerini yerine getirip, Verilerin saklandığı elektromanyetik, optik ve mekanik gereçlerin çok özel fonksiyonlarını, ana özelliklerini, teknik detaylarını öğrenerek müşterilerimize en iyi hizmeti verme yolunu seçtik.

Günümüzde, veri ve verilerin çoğunluğu dijital formatlarda saklanır. Modern teknolojiler, çalışma zamanımızı kısaltmak ve yaşamı daha konforlu hale getirmek gibi birçok avantaj sunar . Bununla birlikte verileri dijital ortamda saklamak, iş işten geçtikten sonra fark edilen birçok tehlikeyi de beraberinde getirir. Hiçbir teknolojinin ve korunma yönteminin tamamen risk taşmadığını söylemek doğru olmaz. Bu anlam da verinin dijital ortamda saklanması da beraberinde bir takım riskleri doğurur. Verilerin dijital ortamda güvenli ve sağlam olarak yedeklenmemesi , ancak veri kaybı yaşandığında ortaya çıkar.

MyDISK sahip olduğu modern veri kurtarma teknolojisi sayesinde rakiplerininkinden farklı olarak çok ciddi hasar almış aygıtlardan veri kurtarılmasını mümkün kılar. MyDISK fiziksel hasar, sıvı veya yangın hasarı, yazılım hasarı (virüs, yazılım ve işletim sistemi hataları vb.), ve kazayla silinmeye maruz kalan medya ortamlarından veri kurtarabilir.

Dünyanın en büyük disk üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

Kurtarma Yaptığımız Marka ve Modeller

MyDISK Logo